După ridicarea restricțiilor, masca de protecție a devenit mărul discordiei pe stradă sau în autobuze. Unii dintre cei care au ales să o poarte în sontinuare se plâng că sunt „certați” de cei care au decis să renunțe la mască, cei din urmă mergând pe premiza „Da’ ce-ai mă, ți-e frică? Doar ști că nu… » Mai multe detalii