Mai multe treceri de cale ferată din Timiș, modernizate cu bani europeni, sunt, din nou, în întuneric. Hoții au furat tot ce era pe stâlpii de iluminat: becuri, panouri fotovoltaice și baterii solare. Direcția Regională de Drumuri și Poduri Timișoara a reclamat furturile la poliție și … cam atat. De… » Mai multe detalii