După 6 ani, jucătorii divizionarei terțe CS Municipal Unirea Alba Iulia au parte din nou de un cantonament centralizat de pregătire, timp de 3 săptămâni, la Zlatna, la hotelul din incinta Stadionului “Minaur”.
După 6 ani, jucătorii divizionarei terțe CS Municipal Unirea Alba Iulia au parte din nou de un cantonament centralizat de pregătire, timp de 3 săptămâni, la Zlatna, la hotelul din incinta Stadionului “Minaur”.
© 2022 Stiri Transilvania 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24 Stiri Moldova 24
© 2022 Stiri Transilvania 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24 Stiri Moldova 24