Lucian Mîndruță a anunțat că are COVID-19 și a început să țină un jurnal. ”Dragilor, sunt absent motivat vreo 5 zile minim de la orice. Am Covid. E rau. Si anume, foarte rau. Va mai tin la curent.Nu mi s-a mai intamplat niciodata ca o boala sa vina peste mine asa ca asta, ca un buldozer.Ieri la pranz… » Mai multe detalii