Poliţiştii locali, care i-au rupt o mână unui bătrân cerșetor, l-au abandonat la marginea orșului și apoi au încercat să îi închidă gura cu 500 de lei, au scăpat de închisoare.Cei doi polițiști locali și-au recunoscut vina după doi ani de tărăgănare a anchetei. Potrivit acordului de recunoaştere a vinovăţiei,… » Mai multe detalii