Accident rutier la iesire din Baia Mare spre Receala orele amiezii zilei de 13 aprilie. Cel care a sunat la 112 a anunțt că sunt 3 autoturisme implicate, fără victime incarcerate. La locul accidentului a fost trimis un echipaj TIM Maramureș și ambulanță , s-au preluat 2 victime, o doamnă insarcinată, toate victimele fiind predate la UPU SMURD.
Din ce se cunoaște, una dintre victime a refuzat internarea în spital.
Vom reveni
Dragoș HOJDA
The post LA IEȘIRE DIN BAIA MARE – Viitoare mămică,