Marian Vida a fost la iUmor și a făcut un moment muzical care a plăcut publicului, dar și juriului. Momentul a starnit și momente de amuzament, fiind pe placul tuturor, dacă este să ne luăm după aplauzele primite cu căldură de moroșanul nost”. „Vin din Maramureș unde „NO” are „n-șpemii de înțelesuri”, le-a spus Marian Vida juraților.
Tot momentul a fost în jurul cuvantului „NO”, care în Maramureș are foarte multe înțelesuri și este folosit de maramureșeni în aproape toate situațiile.