În urmă cu aproximativ 48 de ore, presa sportivă nota că o revenire de senzație va avea loc la Dinamo București. Și nu în rândul jucătorilor sau antrenorilor!
Potrivit jurnaliștilor de la Gazeta Sporturilor, una dintre companiile deținute de Ionuț Negoiță, fost patron al echipei din Ștefan cel Mare, dar totodată și fost sponsor, va apărea din nou pe tricourile „câinilor roșii”.
La scurt timp după ce presa sportivă anunța posibilul parteneriat, oficialii lui Dinamo București au confirmat că Ionuț Negoiță redevine sponsor la trupa din Ștefan cel Mare.