Cupa României pentru Seniori, Tineret și Juniori desfășurată, recent, la Târgu-Mureș, a încheiat sezonul de vară la natație. Printre înotătorii participanți la concurs au fost și cei de la CSȘ Hunedoara, care au încheiat sezonul cu noi medalii. Cele mai bune rezultate le-a obținut Nandor Nagy, care a cucerit șase medalii, toate de argint, atât […]
Acest articol Înotătorii de la CSȘ Hunedoara încheie sezonul de vară cu noi medalii a aparut prima data in Servuspress.