Metalurgistul Cugir a pierdut al doilea meci de verificare al iernii, 1-2 (0-2), cu divizionara secundă CSȘ Șelimbăr. Meciul a început practic de la 0-2, elevii lui Claudiu Niculescu marcând rapid prin Visic (4) și Gele (11). Primul mitan, între echipe aflate în stadii diferite de pregătire a fost dominat de vizitatori, spre finalul reprizei […]
The post Înfrângere la limită pentru „roș-albaștri”,