I-a dat o palmă fostei soții și acum își așteaptă pedeapsa: Un bărbat din Alba, trimis în judecată pentru violența în familie
I-a dat o palmă fostei soții și acum își așteaptă pedeapsa: Un bărbat din Alba, trimis în judecată pentru violența în familie Un bărbat din Alba a fost trimis în judecată de magistrații Judecătoriei Blaj pentru săvârşirea infracţiunii de violența în familie.