Pompierii militari din Sebeș alături de 50 de volutari sunt implicați în evacuarea apei din mai multe curți și curațarea de mâl a străzilor, în două localități componente ale comunei Vințu de Jos. „Ca urmare a precipitațiilor manifestare pe fondul codului portocaliu meteo, pompierii militari din cadrul ISU Alba, execută misiuni de recunoaștere și intervin […]
The post Furtuna a făcut prăpăd,