FOTO VIDEO| INUNDAȚIILE din Vințu de Jos: Localnicii gospodari au ieșit pe stradă pentru a face curățenie după furtună. Primăria a intervenit cu utilaje
INUNDAȚIILE din Vințu de Jos: Localnicii gospodari au ieșit pe stradă pentru a face curățenie după furtună. Primăria a intervenit cu utilaje Astăzi, localnicii din Vințu de Jos au demonstrat un spirit de solidaritate și reziliență incredibilă în fața inundațiilor devastatoare cauzate de ploile torențiale.