FOTO, Unirea Alba Iulia – Gloria Bistrița 2-1 (2-1) | „Alb-negrii” respiră după „finala” adjudecată împotriva lui Falub!
Unirea Alba Iulia a reușit o victorie importantă în încercarea de a evita retrogradarea, 2-1 (2-1) pe „Cetate” cu Gloria Bistrița, formația lui Adrian Falub, antrenorul care a condus formația din Cetatea Marii Uniri la ultima campanie de promovare în Liga 1,