FOTO ȘTIREA TA| Un șofer s-a parcat la umbră, sub un pom și pe spațiul verde, în Cetatea Alba Carolina: Soluție inedită pentru a proteja mașina de caniculă
Un șofer s-a parcat marți după-masa la umbră, sub un pom și pe spațiul verde, în Cetatea Alba Carolina: o soluție inedită pentru a-și proteja mașina de caniculă. Temperaturi foarte mari și val de caldură care a pus stăpânire pe județul Alba îi determină pe șoferi să găsească soluții pentru a-și proteja mașinile de caniculă.