FOTO ȘTIREA TA| O mașină a luat FOC în Alba Iulia, la intersecția din zona Stadionului
O mașină a luat FOC în Alba Iulia, la intersecția din zona Stadionului În cursul zilei de astăzi, 22 aprilie, la ora 19:00, o mașină a luat foc la intersecția din zona stadionului din Alba Iulia. Potrivit martorilor oculari, care au trimis fotografii pe adresa redacției ziarulunirea.ro,