FOTO ȘTIREA TA| Câine închis în mașină la peste 30 de grade, SALVAT de o femeie din Alba: Stăpâna era pe o terasă din apropiere
O cățelusă din rasa Bichon a fost salvată marți, 22 august, de o femeie din Cugir, județul Alba, după ce a fost închisă în mașină de către proprietară, la peste 30 de grade.