FOTO| Mai mulți șoferi, amendați de Poliția Locală Alba Iulia, după ce și-au parcat autoturismele pe zona verde
FOTO| Mai mulți șoferi, amendați de Poliția Locală Alba Iulia, după ce și-au parcat autoturismele pe zona verde Mai mulți șoferi au fost amendați de către polițiștii locali din Alba Iulia, după ce și-au parcat mașinile pe spațiul verde.