FOTO: Andrea Zsebe (LPS Alba Iulia), două medalii de argint la naționalele de cadeți
În noul bazon de înot din Tg. Mureș s-a desfășurat ultima competiție de înot a sezonului, Campionatul Național de cadeți, 13-14 ani, concurs în cadrul căruia Andrea Zsebe (LPS Alba Iulia) a cucerit două medalii de argint, înotătoarea fiind pregătită de prof. Nicolae Bob.