Polițiștii hunedoreni au organizat o activitate de educație rutieră la o școală din Orăștie. În cadrul campaniei naționale de prevenire a accidentelor rutiere, polițiștii din cadrul Biroului Rutier Orăștie au desfășurat, ieri, o activitate educativă la Școala Generală „Dr. Aurel Vlad”, din Orăștie (clasa pregătitoare). Scopul acestei acțiuni a fost de a-i învăța pe cei […]
Acest articol FOTO: Activitate de educație rutieră organizată de polițiști la o unitate școlară din Orăștie a aparut prima data in Servuspress.