O femeie din Teiuș a fost amendată de polițiștii locali cu 1.000 de lei, după ce a aruncat în Valea Geoagiului un balot de deseuri menajere. „În cadrul acțiunii permanente de la Teiuș „Tolerantă zero la gunoaie”, polițiștii locali din Teiuș au depistat-o în dată de 27-12-2022 pe numită R.M. din Teiuș care a aruncat […]
The post Femeie din Teiuș amendată de Poliția Locală cu 1.000 de lei,