O turistă de 72 de ani, din județul Vâlcea, aflată în zona barajului Oașa, care a suferit un șoc anafilactic, a fost asistată de o patrulă mobila de jandami de la postul din Șugag, până la preluarea acesteia de către o ambulanță. „În timp ce se afla în serviciu, patrula de la Postul de Jandarmi […]
The post Femeie de 72 de ani,