Familia unei paciente care ar fi decedat în Spitalul de Urgență Alba Iulia, ca urmare a unei infecții nosocomiale dezvoltată în unitatea sanitară, solicită în justiție daune de 150.000 de euro.
Familia unei paciente care ar fi decedat în Spitalul de Urgență Alba Iulia, ca urmare a unei infecții nosocomiale dezvoltată în unitatea sanitară, solicită în justiție daune de 150.000 de euro.
© 2022 Stiri Transilvania 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24 Stiri Moldova 24
© 2022 Stiri Transilvania 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24 Stiri Moldova 24