Mulțumesc încă o dată, în mod public, prin intermediul mass-mediei, pentru încredințarea unui nou mandat de Primar al Municipiului Sebeș și pentru încrederea oferită echipei PNL Sebeș, care va continua să dețină majoritatea în Consiliul Local prin cele 11 mandate de consilieri obținute grație votului dat de cetățeni. În bilanțul pe care îl fac activității […]
The post Dorin Nistor: „Mulțumesc public pentru încredințarea unui nou mandat de primar.