Doi tineri din județul Galați, prinși în flagrant de polițiștii din Alba Iulia: Au furat un telefon și au pretins suma de 200 de lei pentru restituirea acestuia
Doi tineri din județul Galați, prinși în flagrant de polițiștii din Alba Iulia: Au furat un telefon și au pretins suma de 200 de lei pentru restituirea acestuia Doi tineri doi tineri,