Joi, 3 noiembrie 2022, polițiștii din Aiud au fost sesizați de către un bărbat de 69 de ani, din Aiud, cu privire la faptul că, în perioada 7 – 10 octombrie 2022, doi bărbați, de 34 de ani, respectiv 35 de ani, i-ar fi sustras 3600 de pomi fructiferi, în valoare totală de 21.600 lei. […]
The post Doi bărbați sunt cercetați de polițiștii din Aiud,