Dispozitiv de supraveghere electronică montat de polițiștii brașoveni pentru un agresor.
Polițiștii din cadrul Poliției Municipiului Brașov – Secția 2 de Poliție au emis un ordin de protecție provizoriu și au montat un dispozitiv electronic de supraveghere unui bărbat care ar fi sustras telefonul fostei sale concubine.
La data de 22 iunie a.c., în jurul orei 08:00, polițiștii au fost sesizați de către o femeie despre faptul că, în urma unui conflict, fostul său concubin i-ar fi sustras telefonul mobil.
Polițiștii s-au deplasat la locuința femeii de pe strada Dimitrie Anghel din Brașov,