Primăria Municipiului Alba Iulia a anunțat câ începând de mâine, 14 mai 2022, se reiau reprezentațiile Gărzii Cetății „Alba Carolina”. „Ei au fost prima atracție dupa ce Cetatea Alba Carolina a căpătat o nouă față.
Primăria Municipiului Alba Iulia a anunțat câ începând de mâine, 14 mai 2022, se reiau reprezentațiile Gărzii Cetății „Alba Carolina”. „Ei au fost prima atracție dupa ce Cetatea Alba Carolina a căpătat o nouă față.
© 2022 Stiri Transilvania 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24 Stiri Moldova 24
© 2022 Stiri Transilvania 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24 Stiri Moldova 24