CS Universitatea Alba Iulia și Metalurgistul Cugir, singurele reprezentante ale Albei rămare în competiție, se vor duela în turul secund al Cupei României, la Galtiu. Partidele din turul secund sunt prevăzute miercuri,
CS Universitatea Alba Iulia și Metalurgistul Cugir, singurele reprezentante ale Albei rămare în competiție, se vor duela în turul secund al Cupei României, la Galtiu. Partidele din turul secund sunt prevăzute miercuri,
© 2022 Stiri Transilvania 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24 Stiri Moldova 24
© 2022 Stiri Transilvania 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24 Stiri Moldova 24