CSM CSU Oradea întâlnește SCM Ohma Timișoara de două ori pe parcursul săptămânii următoare. Cele două formații din Vestul României se vor confrunta la interval de 72 ore în cele două orașe pe care le reprezintă în Liga Națională de baschet masculin. Ambele echipe sunt deja calificate în playoff-ul competiției însă continuă lupta pentru poziții. […] » Mai multe detalii