Comunicat de presă Alin Ignat, deputat PNL Alba: “Domnule Ciolacu, ați lenevit destul, treceți la muncă! Finalizați odată noua lege a salarizării!”
Alin Ignat, deputat PNL Alba: “Domnule Ciolacu, ați lenevit destul, treceți la muncă! Finalizați odată noua lege a salarizării!” Acum un an, pe vremea asta, Marcel Ciolacu amenința cu sesiuni extraordinare pentru a dezbate noua lege a salarizării.