Cinci persoane care munceau „la negru”, depistate în Alba: Amenzi de peste 100.000 de lei date de ITM săptămâna trecută. Ce alte nereguli au descoperit inspectorii
Cinci persoane care munceau „la negru”, depistate în Alba: Amenzi de peste 100.000 de lei date de ITM săptămâna trecută. Ce alte nereguli au descoperit inspectorii Prin Programul cadru de acţiuni al I.T.M.