Primarul Emil Boc a spus, în urmă cu un an, că s-a săturat de drumarii care nu asfaltează așa cum trebuie și pe străzi apa băltește după ploi. Edilul a afirmat că, pe viitor, nu mai acceptă lucrările unde asfaltul nu are pantă, pentru ca apa să se scurgă așa cum trebuie.Ei bine, miercuri, 4 mai, după… » Mai multe detalii