Astăzi, 19 aprilie 2022, polițiștii de investigații criminale din cadrul Poliției Municipiului Sebeș au identificat doi bărbați din județul Vâlcea, de 34 de ani, din comuna Vlădești și 42 de ani, din municipiul Râmnicu – Vâlcea, ca persoane bănuite de comiterea infracțiunii de înșelăciune.
Se pare că, la data de 13 iulie 2021, în timp ce se aflau pe raza municipiului Sebeș,