Polițiștii hunedoreni au fost sesizați cu privire la un alt caz de dispariție. Un bărbat din comuna Vorța, despre care nu se mai știe nimic, după ce a plecat din UPU Deva, unde a fost adus cu Ambulanța, fiind în stare de ebrietate. Bărbatul nu s-a întors la domiciliu, iar mama acestuia a anunțat poliția. […]
Acest articol Bărbat dispărut, după ce a plecat de la „Urgența” spitalului a aparut prima data in Servuspress.