Un bărbat din Alba Iulia care a vândut ilegal prin intermediul unor comenzi online 12 tone de tutun a scăpat de fapta penală, dar trebuie să plătească accize în valoare de peste 4 milioane de lei.
Un bărbat din Alba Iulia care a vândut ilegal prin intermediul unor comenzi online 12 tone de tutun a scăpat de fapta penală, dar trebuie să plătească accize în valoare de peste 4 milioane de lei.
© 2022 Stiri Transilvania 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24 Stiri Moldova 24
© 2022 Stiri Transilvania 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24 Stiri Moldova 24