În Alba Iulia doar o singură terasă este autorizată. Va fi un nou regulament pentru funcționarea lor, de anul viitor În Alba Iulia o singură terasă este autorizată. Este afirmația făcută la Unirea FM de viceprimarul municipiului Alba Iulia,
În Alba Iulia doar o singură terasă este autorizată. Va fi un nou regulament pentru funcționarea lor, de anul viitor În Alba Iulia o singură terasă este autorizată. Este afirmația făcută la Unirea FM de viceprimarul municipiului Alba Iulia,
© 2022 Stiri Transilvania 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24 Stiri Moldova 24
© 2022 Stiri Transilvania 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24 Stiri Moldova 24