Un accident cumplit petrecut zilele trecute în Monor a avut parte de intervenția unui bărbat care și-a păstrat prezența de spirit, deși imaginile au fost greu de privit. Un bărbat și-a zdrobit mâna, fiind prins într-o balotieră. U
Aflat în timpul liber, un angajat al ISU Bistrița a intervenit și i-a acordat primul ajutor victimei. Prezența lui a ușurat puțin situația celui accidentat,