Centrul INFOTRAFIC din Inspectoratul General al Poliției Române informează că, vineri, 19 august 2022, pe autostrada A1 Sibiu – Sebeș, tronsonul kilometric 270 -265, în zona localității Săliște, județul Sibiu, sensul de deplasare către Sibiu, va fi restricționată banda doi, pentru curățare zona mediană, între orele 07:30 – 17:00. Conducătorilor auto le este recomandat să […]
The post Astăzi,