Apa CTTA Alba a transmis că s-a reluat alimentarea cu energie electrică a stației de pompare a apei de la Mihoesti, iar în cel mai scurt timp se va relua și alimentarea cu apă a UAT-urilor Câmpeni Bistra și Lupșa, aproximativ 15.000 mii de utilizatori. Reamintim că locuitorii din localitățile Câmpeni, Bistra și Mușca au […]
The post Apa CTTA Alba anunță că s-a reluat alimentarea cu energie electrică a stației de pompare a apei de la Mihoiești first appeared on campeniinfo.ro | stiri campeni | ziar campeni.