După câteva zile de spitalizare la Spitalul de Urgență din Petroșani, cei doi angajați ai Primăriei implicați în accidentul de muncă din 5 iulie 2024 la instalația de transport pe cablu din Parâng au fost externați și se pregătesc să revină la serviciu. „Medicii ne-au asigurat că, în urma accidentului, nu au suferit leziuni grave, […]
Acest articol Angajații de la telescaunul din Parâng, răniți în urma accidentului de săptămâna trecută, au fost externați a aparut prima data in Servuspress.