Amenzi de peste 31.000 de lei pentru firmele din Alba Iulia care au aruncat gunoaiele în pubelele cetățenilor: Ce spune viceprimarul Emil Popescu
Amenzi de peste 31.000 de lei pentru firmele din Alba Iulia care au aruncat gunoaiele în pubelele cetățenilor: Ce spune viceprimarul Emil Popescu Viceprimarul municipiului Alba Iulia somează firmele din oraș să nu își mai arunce gunoaiele în pubelele pentru care cetățenii plătesc bani.