Polițiștii din Alba au efectuat mai multe controale la sfârșitul săptămânii, în urma cărora au confiscat peste 100 de metri cubi de material lemnos și au aplicat amenzi de peste 20.000 de lei.
Polițiștii din Alba au efectuat mai multe controale la sfârșitul săptămânii, în urma cărora au confiscat peste 100 de metri cubi de material lemnos și au aplicat amenzi de peste 20.000 de lei.
© 2022 Stiri Transilvania 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24 Stiri Moldova 24
© 2022 Stiri Transilvania 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24 Stiri Moldova 24