În preajma vacanței de vară, o ultimă activitate extrașcolară din acest an de învățământ a avut loc la Liceul Tehnologic „Ion D. Lăzărescu” Cugir, unde a fost invitată psiholog Ancuța Mizgai, la inițiativa profesoarei de istorie, Gabriela Urs. La începutul activității, directorul instituției, prof. Ionuț Iancu a mulțumit invitatei zilei care, cu profesionalism, a răspuns […]
The post Adolescența si tentațiile verii,