Două femei au fost transportate la spital în urma unui accident rutier produs sâmbătă după-amiază, în localitatea Streisângeorgiu. Autoturismul în care se aflau a părăsit partea carosabilă. „La fața locului au fost mobilizate două autospeciale de descarcerare, un echipaj SMURD și o ambulanță a Serviciului de Ambulanță Județean. În accident a fost implicat un singur […]
Acest articol Accident rutier în localitatea Streisângeorgiu. Două femei au fost transportate la spital a aparut prima data in Servuspress.