O nouă campania GRATUITĂ de colectare a deșeurilor voluminoase din tot județul Bistrița-Năsăud este programată în perioada 11 – 16 aprilie 2022!
În categoria deșeurilor voluminoase intră fotolii, canapele, saltele, mobilier de grădină, jucării de dimensiuni mari – tobogane, biciclete, piscine gonflabile, covoare sau alte bunuri de folosință îndelungată.
Solicităm cetățenilor care locuiesc în Bistrița, Năsăud,