Primarul Municipiului Alba Iulia, Gabriel Pleșa, anunță că miercuri, 24 iulie 2024, a fost recepționată noua sală de educație fizică școlară a Școlii Gimnaziale „Avram Iancu”, investiție ce se ridică la peste 2,2 milioane de lei.
Primarul Municipiului Alba Iulia, Gabriel Pleșa, anunță că miercuri, 24 iulie 2024, a fost recepționată noua sală de educație fizică școlară a Școlii Gimnaziale „Avram Iancu”, investiție ce se ridică la peste 2,2 milioane de lei.
© 2022 Stiri Transilvania 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24 Stiri Moldova 24
© 2022 Stiri Transilvania 24. Toate drepturile sunt rezervate. Parteneri: Stiri Muntenia 24 Ziare Locale 24 Stiri Moldova 24