Astăzi, 19 octombrie 2021, în județ s-au înregistrat 15 cazuri noi de infectare cu COVID-19, potrivit informațiilor furnizate de către DSP Alba. Dintre aceste cazuri, 3 au fost atribuite Municipiului Sebeș (2 cazuri noi și 1 reinfectare) și 1 comunei Săsciori. Localitățile din care provin cazurile de COVID-19 confirmate astăzi, 19 octombrie 2022, în județul […]
The post 4 noi cazuri de COVID-19 raportate astăzi,