Astăzi, 11 decembrie 2021, în județ s-au înregistrat 9 cazuri noi de infectare cu COVID-19, potrivit informațiilor furnizate de către DSP Alba. Dintre aceste cazuri, 2 au fost atribuite Municipiului Sebeș (1 caz nou și 1 reinfectare) și câte 1 comunelor Câlnic și Șugag. Localitatățile din care provin cazurile de COVID-19 confirmate astăzi, 11 decembrie […]
The post 4 noi cazuri de COVID-19 raportate astăzi,