Un număr de 37 de autoturisme staționate neregulamentar pe raza municipiului Deva au fost ridicate, pe parcursul lunii trecute, potrivit unui raport al activității polițiștilor locali.
Și autoturismele abandonate pe domeniul public au fost luate în vizor. Un număr de 17 autovehicule abandonate pe domeniul public au fost monitorizate, în perioada 1 -31 august 2022, iar alte 11 mașini abandonate au fost ridicate de proprietari, în urma somațiilor aplicate pe parbriz de polițiștii locali, se mai arată în același raport.
Acest articol 37 de autovehicule staționate neregulamentar în Deva au fost ridicate, pe parcursul lunii trecute a aparut prima data in Servuspress.